Ga naar hoofdinhoud

Wie is wie: medewerkers

Team Parantee-Psylos
Team Parantee-Psylos

Organogram medewerkers (februari 2020)

De dagdagelijkse leiding van de organisatie is in handen van de directeur. Het secretariaat is voor een efficiënte werking opgedeeld in 4 teams elk aangestuurd door een coördinator. De directeur is coördinator van het managementteam en staat in nauw contact met de coördinatoren van de 3 andere teams: breedtesport, topsport en communicatie.

Managementteam

Jessica De Smet

Directeur en coördinator algemeen beleid (1 VTE)

T.: 09 243 11 77 jessica.desmet@parantee-psylos.be

Anneleen Monsieur

Ledenadministratie en uitleendienst (0,5 VTE)

T.: 09 243 11 71 anneleen.monsieur@parantee-psylos.be

Kelly Neirynck

Boekhouding (0,8 VTE)

T.: 09 243 11 76 kelly.neirynck@parantee-psylos.be

Els Spaey

Administratieve ondersteuning (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 71 els.spaey@parantee-psylos.be

Dieter Vandenbroucke

Opleiding en beleidsondersteuning (1 VTE)

T.: 09 243 11 70 dieter.vandenbroucke@parantee-psylos.be

Communicatieteam

Jeroen Bauters

Coördinator communicatiebeleid (1 VTE)

T.: 0473 79 37 21 jeroen.bauters@parantee-psylos.be

Tom Van Aken

Ondersteuning communicatie (0,4 VTE)

T.: 09 243 11 73 tom.vanaken@parantee-psylos.be

Breedtesportteam

Elien Moerman

Coördinator breedtesportbeleid, Integratiebeleid en toeleiding (1 VTE)

T.: 09 243 11 74 elien.moerman@parantee-psylos.be

Lore Schaut

Begeleiding sportclubs & jeugdsportproject (1 VTE)

T.: 09 243 11 72 lore.schaut@parantee-psylos.be

Thomas Botterman

Ondersteuning sportaanbod (1 VTE)

T.: 09 243 11 79 thomas.botterman@parantee-psylos.be

Bas Van Dycke

Ondersteuning sportaanbod (0,7 VTE)

T.: 09 243 11 78 bas.vandycke@parantee-psylos.be

Tom Van Aken

NetwerkFUNdamentals - laagdrempelig project (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 73 tom.vanaken@parantee-psylos.be

Silke Van Hoof

FUNdamentals - laagdrempelig project (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 75 silke.vanhoof@parantee-psylos.be

Ase Siongers

G-sportcoach in revalidatiecentra (0,4 VTE)

T.: 0474 17 94 99 ase.siongers@parantee-psylos.be

Ksenija van de Voorde

G-sportcoach in revalidatiecentra (0,4 VTE)

T.: 0491 24 37 04 ksenija.vandevoorde@parantee-psylos.be

Lien De Bruycker

Innovatief en inclusief sportclubproject (freelancer)

lien.debruycker@parantee-psylos.be

Topsportteam

Steven Van Beylen

Coördinator topsportbeleid (1 VTE)

T.: 09 243 11 81 steven.vanbeylen@parantee-psylos.be

Sofie Meneve

Classificatie en ondersteuning topsport (1 VTE)

T.: 09 243 11 80 sofie.meneve@parantee-psylos.be

Silke Van Hoof

Talentmanager (0,6 VTE)

T.: 09 243 11 75 silke.vanhoof@parantee-psylos.be

Johan De Rick

Teammanager goalbal heren (0,2 VTE)

T.: 0479 49 43 08 johan.derick@parantee-psylos.be