Contrast

Wie is wie: medewerkers

MANAGEMENTTEAM

Jessica De Smet (1 VTE)
Directeur en coördinator algemeen beleid
T.: 09 243 11 77
jessica.desmet@parantee-psylos.be



Anneleen Monsieur (0,5 VTE)
Ledenadministratie en uitleendienst
T.: 09 243 11 71
anneleen.monsieur@parantee-psylos.be
ledenadministratie@parantee-psylos.be
uitleendienst@parantee-psylos.be

Kelly Neirynck (0,8 VTE)
Boekhouding
T.: 09 243 11 76
kelly.neirynck@parantee-psylos.be

Els Spaey (0,2 VTE)
Administratieve ondersteuning
T.: 016 22 04 15
els.spaey@parantee-psylos.be

Dieter Vandenbroucke (1 VTE)
Opleiding en beleidsondersteuning
T.: 09 243 11 70
dieter.vandenbroucke@parantee-psylos.be
info@parantee-psylos.be

COMMUNICATIETEAM

Jeroen Bauters (1 VTE)
Coördinator communicatiebeleid
T.:09 243 11 73
jeroen.bauters@parantee-psylos.be

Tom Van Aken (0,6 VTE)
Ondersteuning communicatie
T.: 016 22 04 15
tom.vanaken@parantee-psylos.be

BREEDTESPORTTEAM

Elien Moerman (1 VTE)
Coördinator breedtesportbeleid
Integratiebeleid en toeleiding
T.: 09 243 11 74
elien.moerman@parantee-psylos.be

Lore Schaut (1 VTE)
Begeleiding sportclubs & jeugdsportproject
T.: 09 243 11 72
lore.schaut@parantee-psylos.be

jeugdsportproject@parantee-psylos.be

Thomas Botterman (1 VTE)
Ondersteuning sportaanbod
T.: 016 22 04 15
thomas.botterman@parantee-psylos.be

Bas Van Dycke (0,7 VTE)
Ondersteuning sportaanbod
T.: 09 243 11 78
bas.vandycke@parantee-psylos.be

Tom Van Aken (0,2 VTE)
NetwerkFUNdamentals - laagdrempelig project
T.: 016 22 04 15
tom.vanaken@parantee-psylos.be

Silke Van Hoof (0,2 VTE)
FUNdamentals - laagdrempelig project
T.: 09 243 11 75
silke.vanhoof@parantee-psylos.be

Ase Siongers (0,4 VTE)
G-sportcoach in revalidatiecentra
ase.siongers@parantee-psylos.be

Ksenija van de Voorde (0,4 VTE)
G-sportcoach in revalidatiecentra
ksenija.vandevoorde@parantee-psylos.be

TOPSPORTTEAM

Steven Van Beylen (1 VTE)
Coördinator topsportbeleid
T.: 09 243 11 81
steven.vanbeylen@parantee-psylos.be

Sofie Meneve (1 VTE)
Classificatie en ondersteuning topsport
T.: 09 243 11 80
sofie.meneve@parantee-psylos.be

classificatie@parantee-psylos.be

Silke Van Hoof (0,6 VTE)
Talentmanager
T.: 09 243 11 75
silke.vanhoof@parantee-psylos.be

Johan De Rick (0,2 VTE)
Teammanager goalbal heren
johan.derick@parantee-psylos.be

Steven Troch (vrijwilliger)
Teammanager rolstoelrugby
steven.troch@parantee-psylos.be

Subnavigatie over ons