Ga naar hoofdinhoud

Wie is wie: ligatrainers

Ligatrainers

Wouter B Londel

Wouter Blondeel

Ligatrainer fysieke training (zelfstandig)

wblondeel@gmail.com

Ines Himschoot

Ines Himschoot

Ligatrainer assist goalbal heren (zelfstandig)

himschoot.ines@gmail.com

Johan De Rick

Teammanager goalbal heren (0,2 VTE)

T.: 0479 49 43 08 johan.derick@parantee-psylos.be

Remko

Remko Meeusen

Ligatrainer wielrennen (0,8 VTE)

remko_meeusen@hotmail.com

Greg Planckaert

Gregory Planckaert

Ligatrainer zwemmen (1 VTE)

T.: 0499 27 10 94 greg.planckaert@parantee-psylos.be

Bieke

Bieke Van den Abeele

Ligatrainer fysieke training (zelfstandig)

bieke@newtom.be

Bas Van Dycke

Ligatrainer boccia BC1, BC2, BC4 (0,3 VTE)

bas.vandycke@parantee-psylos.be

Wesley

Wesley Deleu

Ligatrainer boccia BC3 (zelfstandig)

wesley.deleu@telenet.be

Mieke Van Thuyne

Ligatrainer atletiek (0,7 VTE)

mieke.vanthuyne@parantee-psylos.be

Nico vergeylen

Nico Vergeylen

Ligatrainer tafeltennis (0,2 VTE)

wiponico@gmail.com