Ga naar hoofdinhoud

Wie is wie: competitiemanagement

Boccia

Edwig Lamberechts

Competitiemanager Boccia

T.: 0499 26 40 95 lamberechts.edwig@skynet.be

Goalbal en torbal

Naomi Blomme

Competitiemanager goalbal

T.: 0478 46 20 46 naomi.blomme@gmail.com

Rob Eijssen

Verantwoordelijke torbal

T.: 0497 17 66 16 eijssen.rob@gmail.com

Ann Parijs

Secretaris en manager officials

T.: 0476 24 19 94 ann.parijs@telenet.be

Danny Vaneenooghe

Verantwoordelijke goalbal

T.: 0496 51 29 14 danny.vaneenooghe@gmail.com

Powerchair hockey

Vacature competitiemanager

Maria Van De Velde

Secretaris

T.: 0498 07 13 98 mariavdvelde@telenet.be

Kenny Verbraekel

Manager internationale relaties en spelersafgevaardigde

T.: 0495 43 33 13 kverbraekel@telenet.be

Showdown

Jelle Stuer

Competitiemanager

T.: 0478 60 26 57 showdown@parantee-psylos.be

Joep Commandeur

Manager officials

T.: 0499 76 41 46 comjoep@telenet.be

Tafeltennis

Martin Schreyen

Competitiemanager

T.: 0494 87 97 82 martin.schreyen@scarlet.be

Wielrennen

Vacature competitiemanager

Peter Bastiaensen

Recreatiemanager

T.: 0477 34 16 13 peter.bastiaensen@skynet.be

Zwemmen

Marcel Van Beylen

Recreatiemanager

T.: 0498 53 35 98 vanbeylenmar@skynet.be

Frederik Van Kerckhove

Competitiemanager

T.: 0487 43 75 53 frederic_vk@yahoo.com