Contrast

Wie is wie: bestuur

Marc Vergauwen
Bestuurder - voorzitter
marc.vergauwen@parantee-psylos.be
Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21

Sabine Appelmans
Bestuurder
sabineappelmans@me.com

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Dirk Cossaer
Bestuurder
dcossaer@yucom.be

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21

Stef Dehantschutter
Bestuurder
dehantschutter.stef@scarlet.be

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Janne Kerremans
Bestuurder
janne.kerremans@kuleuven.be

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Ronny Kloeck
Bestuurder - penningmeester
ronny.kloeck@paralympic.be

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21

Jan Matthys
Bestuurder
jan@wijkcentrumdekring.be

Mandaat Parantee-Psylos 22/3/18-31/3/21

Wouter Terryn
Bestuurder
woutter@telenet.be

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/2021

Debbie Van Biesen
Bestuurder
debbie.vanbiesen@kuleuven.be

Mandaat Parantee-Psylos 22/3/18-31/3/21

Ellen Van Camp
Bestuurder
ellen_vancamp@hotmail.com

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Joeri Verellen
Bestuurder
joeri.verellen@thomasmore.be

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Jessica De Smet
Directeur - geen stemrecht - secretaris
jessica.desmet@parantee-psylos.be

Dieter Vandenbroucke
Opleiding en beleidsondersteuning - geen stemrecht
dieter.vandenbroucke@parantee-psylos.be

Subnavigatie over ons