Contrast

Partnerfederaties

Badminton Vlaanderen

Arno Boonants
arno@badmintonvlaanderen.be

Belgische Rolstoeldans Federatie vzw


Boudewijns Jef
jef.boudewijns@gmail.com

FROS Multisport Vlaanderen vzw

Micha Vanlessen
micha.vanlessen@fros.be
Gymnastiekfederatie Vlaanderen vzw

Annelies Raman
anneliesraman@gymfed.be
Handboogliga vzw

Stijn Waeijaert
recreatief@handboogliga.be
Wandelsport Vlaanderen vzw

Stefaan Bailleur
stefaan.bailleur@wandelsport.be
Klim- en Bergsportfederatie vzw

Dominique Van Eyken
dominique.van.eyken@ klimenbergsportfederatie.be
Petanque Federatie Vlaanderen vzw

Tim Pennoit
tim-pennoit@pfv.be
Sneeuwsport Vlaanderen vzw

Christophe Coppens
coppens@sneeuwsport.vlaanderen
Tennis Vlaanderen vzw

Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
Triatlon Vlaanderen

Sofie Dely
clubs@triatlon.vlaanderen
Vlaamse Atletiekliga vzw

Paula Vanhoovels
paula@atletiek.be
Basketbal Vlaanderen

Toon Meert (competitie R-basketbal)
toon.meert@basketbal.vlaanderen

Lisa Van Ranst (jeugd/recreatie R-basketbal en VE-basketbal)
lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen
Vlaamse Hockey Liga vzw

Cindy Vanduffel
cindy.vanduffel@hockeyvl.be
Vlaamse Judofederatie vzw

Silvia Buysens
silvia@vjf.be
Vlaamse Kano & Kajak Federatie vzw

Joanna Francois
joanna@vkkf.be


Vlaamse Karate Federatie vzw

Anneleen Devlaminck
contact@vkf.be



Vlaamse Liga Paardensport vzw

Bram De Bock
bram@vlp.be
Golf Vlaanderen vzw

Katrien Pauwels
k.pauwels@golfvlaanderen.be

Ymke Vanherp
y.vanherp@golfvlaanderen.be


Rugby Vlaanderen

Mathias Rondou
mathias@rugbyvlaanderen.be


Taekwondo Vlaanderen

Annelies Van Hoofstat
recreatie@taekwondo.be
Vlaamse Tafeltennisliga vzw

Jo Willems
jowillems@vttl.be
Volley Vlaanderen

Geert De Dobbeleer
geert.dedobbeleer@volleyvlaanderen.be

Stefaan De Brabandere
stefaan.debrabandere@volleyvlaanderen.be


Wind & Watersport Vlaanderen

Alain Lescrauwaet
alain@wwsv.be

Wouter De Gryse
wouter.de.gryse@wwsv.be



Vlaamse Zwemfederatie vzw

Pascale Verbauwen
pascale.verbauwen@zwemfed.be


Voetbal Federatie Vlaanderen vzw

Verheyen Stefan
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.be

Waterski Vlaanderen vzw

Karin Desart
karin@waterski.be
Cycling Vlaanderen

Massimo Van Lancker
massimo.van.lancker@cyclingvlaanderen