Ga naar hoofdinhoud

Partnerfederaties

Badminton Vlaanderen
Arno Boonants
arno@badmintonvlaanderen.be

FROS Multisport Vlaanderen vzw
Micha Vanlessen
micha.vanlessen@fros.be

Handboogliga vzw
Stijn Waeijaert
recreatief@handboogliga.be

Klim- en Bergsportfederatie vzw
Dominique Van Eyken
dominique.van.eyken@ klimenbergsportfederatie.be

Sneeuwsport Vlaanderen vzw
Christophe Coppens
coppens@sneeuwsport.vlaanderen

Triatlon Vlaanderen
Sofie Dely
clubs@triatlon.vlaanderen

Basketbal Vlaanderen
Toon Meert (competitie R-basketbal)
toon.meert@basketbal.vlaanderen
Lisa Van Ranst (jeugd/recreatie R-basketbal en VE-basketbal)
lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen

Vlaamse Judofederatie vzw
Silvia Buysens
silvia@vjf.be

Vlaamse Karate Federatie vzw
Anneleen Devlaminck
contact@vkf.be

Golf Vlaanderen vzw
Katrien Pauwels
k.pauwels@golfvlaanderen.be
Ymke Vanherp
y.vanherp@golfvlaanderen.be

Taekwondo Vlaanderen
Annelies Van Hoofstat
recreatie@taekwondo.be

Volley Vlaanderen
Geert De Dobbeleer
geert.dedobbeleer@volleyvlaanderen.be
Stefaan De Brabandere
stefaan.debrabandere@volleyvlaanderen.be

Vlaamse Zwemfederatie vzw
Pascale Verbauwen
pascale.verbauwen@zwemfed.be

Waterski Vlaanderen vzw
Karin Desart
karin@waterski.be

Belgische Rolstoeldans Federatie vzw
Boudewijns Jef
jef.boudewijns@gmail.com

Gymnastiekfederatie Vlaanderen vzw
Annelies Raman
anneliesraman@gymfed.be

Wandelsport Vlaanderen vzw
Stefaan Bailleur
stefaan.bailleur@wandelsport.be

Petanque Federatie Vlaanderen vzw
Tim Pennoit
tim-pennoit@pfv.be

Tennis Vlaanderen vzw
Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be

Vlaamse Atletiekliga vzw
Paula Vanhoovels
paula@atletiek.be

Vlaamse Hockey Liga vzw
Cindy Vanduffel
cindy.vanduffel@hockeyvl.be

Vlaamse Kano & Kajak Federatie vzw
Joanna Francois
joanna@vkkf.be

Vlaamse Liga Paardensport vzw
Bram De Bock
bram@vlp.be

Rugby Vlaanderen
Mathias Rondou
mathias@rugbyvlaanderen.be

Vlaamse Tafeltennisliga vzw
Jo Willems
jowillems@vttl.be

Wind & Watersport Vlaanderen
Alain Lescrauwaet
alain@wwsv.be
Wouter De Gryse
wouter.de.gryse@wwsv.be

Voetbal Federatie Vlaanderen vzw
Verheyen Stefan
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.b

Cycling Vlaanderen
Massimo Van Lancker
massimo.van.lancker@cyclingvlaanderen