Ga naar hoofdinhoud

Partnerfederaties

Badminton Vlaanderen
Arno Boonants
arno@badmintonvlaanderen.be
0479 28 18 60
Basketbal Vlaanderen
Lisa Van Ranst
lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen
0499 75 27 98
Toon Meert
toon.meert@basketbal.vlaanderen
09 277 77 59
Cycling Vlaanderen
Massimo Van Lancker
massimo.van.lancker@cycling.vlaanderen
0474 02 62 66
FROS Multisport
Micha Vanlessen
micha.vanlessen@fros.be
03 286 07 60
Golf Vlaanderen
Katrien Pauwels
k.pauwels@golfvlaanderen.be
02 752 83 30
Ymke Vanherp
y.vanherp@golfvlaanderen.be
02 752 83 30
Gymnastiekfederatie Vlaanderen
Ruth Franceus
ruthfranceus@gymfed.be
0497 23 14 85
Boogsport VlaanderenBoogsport Vlaanderen vzw
Stijn Waeijaert
stijn@boogsport.vlaanderen
0479 77 69 99
Judo Vlaanderen
Silvia Buysens
Silvia.Buysens@judovlaanderen.be
0486 31 71 75
Klim- en Bergsportfederatie vzw
Dominique Van Eyken
dominique.van.eyken@ klimenbergsportfederatie.be

03 830 75 02
Koninklijke Belgische Korfbalbond (KBKB) Vlaamse Liga vzw
Stefaan Segers
stefaan.segers@korfbal.be

0494 94 67 22
Paardensport Vlaanderen
Saskia Willems
saskia.willems@paardensport.vlaanderen

09 274 10 43
Petanque Federatie Vlaanderen vzw
Tim Pennoit

tim-pennoit@pfv.be
09 243 11 41

Rugby Vlaanderen vzw
Michel De Baets
michel@rugby.vlaanderen
0474 03 47 24
Sneeuwsport Vlaanderen vzw
Christophe Coppens
coppens@sneeuwsport.vlaanderen

0498 97 17 00
Taekwondo Vlaanderen
Nele Schouterden
sporttechnisch@taekwondo.be

011 87 09 18
Tennis Vlaanderen vzw
Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
0485 71 63 84
Triatlon Vlaanderen
Sofie Dely
clubs@triatlon.vlaanderen
0497 58 79 89
Vlaamse Atletiekliga vzw
Paula Vanhoovels
paula@atletiek.be
0477 24 90 38
Vlaamse Handbalvereniging
Gerrit Vertommen
gerrit.vertommen@handbal.be
0486 90 67 46
Vlaamse Hockey Liga vzw
Cindy Vanduffel
cindy.vanduffel@hockeyvl.be
0494 08 99 99
Vlaamse Kano & Kajak Federatie vzw
Joanna Francois
joanna@vkkf.be
0476 20 13 39
Vlaamse Karate Federatie vzw
Veerle De Wit
veerle@vkf.be
0483 68 40 40
Vlaamse Roeiliga
Arno Volckaert
arno.volckaert@vlaamse-roeiliga.be
09 243 11 28
Vlaamse Tafeltennisliga vzw
Jo Willems
jowillems@vttl.be
0473 23 61 32
Vlaamse Zwemfederatie vzw
Pascale Verbauwen
pascale.verbauwen@zwemfed.be
0495 85 27 83
Voetbal Federatie Vlaanderen vzw
Verheyen Stefan
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.b
0472 82 85 02
Volley Vlaanderen
Martijn Bekaert
martijn.bekaert@volleyvlaanderen.be
0493 57 43 81
Wandelsport Vlaanderen vzw
Stefaan Bailleur
stefaan.bailleur@wandelsport.be
0478 32 86 75
Waterski en Wakeboard Vlaanderen vzw
Karin Desart
karin@waterski.be
03 271 19 59
Wind & Watersport Vlaanderen
Wouter De Gryse
wouter.de.gryse@wwsv.be

09 243 11 20