Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Een brief aan onze G-sporters en G-sportclubs!
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Updates m.b.t. Coronavirus: nieuwe versoepeling voor sport vanaf 18 mei?
Nieuws
1 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker wint Costa Brava Spanish Open
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
#RoadtoTokyo: Volg het laatste nieuws over de Paralympische Spelen
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt G-crossers
25 feb. 2020 Wielrennen
Welkom aan onze nieuwe club: Goedleven!
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Sport kent geen medelijden. Daarom ben ik atleet.
Nieuws Opinie
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Welkom Factor G!
Over clubs
30 sep. 2019 Omnisport Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis

Resultaten

  • Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  • Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  • Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  • Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  • Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  • Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium 5

    Zwemmen 26 jan. 2020
  • Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  • Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  • Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  • Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  • Zwembad Strop

    Zwemmen criterium 4

    Zwemmen 1 dec. 2019
  • Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium 3

    Zwemmen 17 nov. 2019
  • Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  • Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  • Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  • Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 27 okt. 2019
  • Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  • SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  • Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  • Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  • Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  • 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  • Zwem- & recreatiebad Hoge Blekker

    Zwemmen criterium 1

    Zwemmen 31 aug. 2019
  • Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  • Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  • Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  • Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  • Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  • Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  • G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  • Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  • Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  • Parantee-Psylos zwemcriterium Geel (GEANNULEERD)

    Zwemmen 3 mrt. 2019
  • Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  • Parantee-Psylos zwemcriterium Lummen

    Zwemmen 27 jan. 2019
  • Parantee-Psylos zwemcriterium Gent

    Zwemmen 2 dec. 2018
  • Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018
  • Parantee-Psylos zwemcriterium Vilvoorde

    Zwemmen 18 nov. 2018
  • Parantee-Psylos zwemcriterium Asse

    Zwemmen 21 okt. 2018