Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Overzicht coronamaatregelen G-sport in de zomermaanden
Nieuws
2 aug. 2021 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Zes Vlaamse G-renners en rolstoeltennisser Jef Vandorpe nemen deel aan Paralympische Spelen
Topsport Paralympische Spelen
18 jun. 2021 Wielrennen Tennis
Fusie Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen: op naar 1 sterke G-sportorganisatie
Nieuws
4 jun. 2021 Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Versoepelingen zorgen voor optimisme
Nieuws
3 jun. 2021 Atletiek Showdown Wielrennen
Meer mobiele vrijheid met Goed
Partner
27 mei 2021
Digitaal sportaanbod gaat tweede maand in
Voor clubs Over clubs
25 feb. 2021
Online sporten (én nababbelen) met de Watertrappers
Over clubs
2 feb. 2021 Zwemmen Fitness Wandelen
Aanvraag Belgisch kampioenschap of Beker van België in 2021
22 jan. 2021 Golf Torbal Goalbal Karate Tennis Paardrijden Tafeltennis Boogschieten Badminton
Strava-club als overbrugging naar zomerseizoen
Interview Over clubs
19 jan. 2021 Wielrennen
Corona SupPORT-oproep
Oproep Voor clubs
11 dec. 2020
Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen fusioneren!
Nieuws
24 nov. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Integratie G-Sport Pajottenland is een feit: ‘Zorg voor meerwaarde op veel vlakken'
Interview Voor clubs Integratiebeleid Over clubs
16 nov. 2020 Dansen Voetbal Badminton Atletiek
Sporters doen rekoefeningein
Over clubs
22 sep. 2020
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Rolstoelatleet
Integratiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Road to Tokyo
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt winnaar G-veldrijden
25 feb. 2020 Wielrennen
Sporters bij club Goedleven
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen

Resultaten

  1. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen wegcriterium 7

    Wielrennen 24 jul. 2021
  2. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegcriterium 5

    Wielrennen 16 jul. 2021
  3. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegcriterium 4

    Wielrennen 11 jul. 2021
  4. Autodromo do Estoril

    Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 9 jun. 2021
  5. Funchal Swimming Pool Complex

    Europees kampioenschap G-zwemmen

    Zwemmen 16 mei 2021
  6. Swiss Paraplegic Centre

    IPC Grand Prix G-atletiek

    Atletiek 14 mei 2021
  7. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup G-wielrennen in Oostende

    Wielrennen 6 mei 2021
  8. Sport Vlaanderen Centrum

    CPEDI*** Waregem

    Paardrijden 23 apr. 2021
  9. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  10. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  11. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  12. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  13. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  14. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  15. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  16. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  17. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  18. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  19. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  20. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  21. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  22. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  23. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  24. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  25. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  26. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  27. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  28. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  29. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  30. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  31. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  32. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  33. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  34. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  35. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  36. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  37. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  38. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  39. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  40. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  41. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  42. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  43. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  44. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  45. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  46. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  47. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  48. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  49. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  50. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  51. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  52. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  53. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018