Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Info over Corona
Nieuws
13 okt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Rolstoelatleet
Integratiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
Clubfoto van Dansprovant
Over clubs
20 aug. 2020 Dansen
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Peter Genyn spurt
Nieuws Topsport
9 aug. 2020 Atletiek
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Road to Tokyo
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Francis in actie
Nieuws Topsport
31 okt. 2019 Boccia
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen

Resultaten

  1. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  2. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  3. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  4. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  5. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  6. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  7. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  8. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  9. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  10. USTA Nationala Campus Lake Nona Orlando

    Masters rolstoeltennis

    Tennis 19 nov. 2019
  11. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  12. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  13. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  14. World Open Boccia - Povoa de Varzim

    Boccia 30 okt. 2019
  15. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  16. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  17. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  18. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  19. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  20. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  21. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  22. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  23. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  24. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  25. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  26. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  27. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  28. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Schellebelle

    Wielrennen 22 jun. 2019
  29. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  30. BK Tijdrijden Open Kampioenschap van Vlaanderen - Zedelgem

    Wielrennen 2 jun. 2019
  31. BK Boccia team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  32. BK Wegwielrennen Open Kampioenschap van Vlaanderen - Melle

    Wielrennen 25 mei 2019
  33. Competitie Hollebeke

    Wielrennen 19 mei 2019
  34. Superleague Merksem

    Hockey 18 mei 2019
  35. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Brasschaat

    Wielrennen 12 mei 2019
  36. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  37. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  38. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Dendermonde

    Wielrennen 5 mei 2019
  39. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  40. BK Boccia individueel

    Boccia 27 apr. 2019
  41. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  42. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 24 apr. 2019
  43. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  44. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  45. Superleague Diepenbeek

    Hockey 16 mrt. 2019
  46. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  47. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 9 jan. 2019
  48. Superleague Waregem

    Hockey 8 dec. 2018
  49. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018
  50. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 7 nov. 2018
  51. Superleague Gits

    Hockey 27 okt. 2018