Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Info over Corona
Nieuws
13 okt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
G-korfbal
Integratiebeleid
25 jun. 2020 Korfbal
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Iserbyt huldigt winnaar G-veldrijden
25 feb. 2020 Wielrennen
Sporters bij club Goedleven
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
Welkom Factor G!
Over clubs
30 sep. 2019 Omnisport Basketbal

Resultaten

  1. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  2. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  3. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  4. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  5. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  6. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  7. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  8. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  9. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  10. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  11. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  12. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  13. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  14. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  15. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  16. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  17. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  18. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  19. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  20. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  21. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  22. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  23. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  24. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  25. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  26. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  27. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  28. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018