Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Zes Vlaamse G-renners en rolstoeltennisser Jef Vandorpe nemen deel aan Paralympische Spelen
Topsport Paralympische Spelen
18 jun. 2021 Wielrennen Tennis
Fusie Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen: op naar 1 sterke G-sportorganisatie
Nieuws
4 jun. 2021 Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Versoepelingen zorgen voor optimisme
Nieuws
3 jun. 2021 Atletiek Showdown Wielrennen
Meer mobiele vrijheid met Goed
Partner
27 mei 2021
Update coronamaatregelen:  uitkijkend naar versoepelingen op 9 juni en 1 juli
Nieuws
10 mei 2021 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Herlaad jouw (G-)sportclub
Voor clubs
23 apr. 2021
Opleidingen API
23 mrt. 2021
Parantee-Psylos in tijden van corona
Voor clubs Over clubs
23 mrt. 2021
Verkiezingen van het competitiemanagement
22 mrt. 2021 Boccia Goalbal Torbal Hockey Showdown Tafeltennis Wielrennen Zwemmen
Digitaal sportaanbod gaat tweede maand in
Voor clubs Over clubs
25 feb. 2021
Peter Genyn op stage in Valencia: “Focus ligt 100% op Tokyo”
Topsport Paralympische Spelen
10 feb. 2021 Atletiek
Clubs delen ervaringen op nieuwjaarstrefmomenten
Voor clubs Over clubs
4 feb. 2021
Online sporten (én nababbelen) met de Watertrappers
Over clubs
2 feb. 2021 Zwemmen Fitness Wandelen
Teams bijeenkomst van ViGe Waasland
Interview Over clubs
1 feb. 2021 Goalbal Torbal Showdown
Aanvraag Belgisch kampioenschap of Beker van België in 2021
22 jan. 2021 Golf Torbal Goalbal Karate Tennis Paardrijden Tafeltennis Boogschieten Badminton
Update basispolis (sport)verzekering
Voor clubs
21 jan. 2021
Strava-club als overbrugging naar zomerseizoen
Interview Over clubs
19 jan. 2021 Wielrennen
Corona SupPORT-oproep
Oproep Voor clubs
11 dec. 2020
Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen fusioneren!
Nieuws
24 nov. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Integratie G-Sport Pajottenland is een feit: ‘Zorg voor meerwaarde op veel vlakken'
Interview Voor clubs Integratiebeleid Over clubs
16 nov. 2020 Dansen Voetbal Badminton Atletiek
Een (nieuw) clublogo in zeven stappen
Voor clubs Over clubs
22 okt. 2020
Nisha en Rick in Kapitein Zeppos Park
Interview Het verhaal van
9 okt. 2020
Sporters doen rekoefeningein
Over clubs
22 sep. 2020
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Vige Antwerpen in actie
Voor clubs
7 sep. 2020 Showdown Torbal
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Rolstoelatleet
Integratiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
Clubfoto van Dansprovant
Over clubs
20 aug. 2020 Dansen
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Peter Genyn spurt
Nieuws Topsport
9 aug. 2020 Atletiek
Voorbeeld van clubzoeker op website
Voor clubs
22 jul. 2020
Scheidsrechters goalbal
Interview
26 jun. 2020 Goalbal Torbal
G-korfbal
Integratiebeleid
25 jun. 2020 Korfbal
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Showdown
Over clubs
16 jun. 2020 Showdown
Foto van boccia
Vacature
8 jun. 2020 Boccia
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Trefdag
Voor clubs
26 mrt. 2020
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Blind(sports)date Brugge
5 mrt. 2020 Torbal Showdown Klimmen Boogschieten Atletiek Judo Goalbal
Road to Tokyo
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt winnaar G-veldrijden
25 feb. 2020 Wielrennen
Sporters bij club Goedleven
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Tandem baanwielrennen in actie
Nieuws Topsport
3 feb. 2020 Wielrennen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur op podium
Nieuws Topsport
1 feb. 2020 Wielrennen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Word jij onze docent?
Oproep
6 nov. 2019
Francis in actie
Nieuws Topsport
31 okt. 2019 Boccia
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
EK Goalbal – Belgen spelen kwartfinales
Topsport
10 okt. 2019 Goalbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Welkom Factor G!
Over clubs
30 sep. 2019 Omnisport Basketbal
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen
Welkom G-Sport Vorselaar!
26 apr. 2019 Voetbal Handbal Volleybal Basketbal
Geslaagde Move it! XS in Dommelhof
19 apr. 2019 Rugby Badminton

Resultaten

  1. Sport Vlaanderen Centrum

    CPEDI*** Waregem

    Paardrijden 23 apr. 2021
  2. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  3. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  4. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 3 okt. 2020
  5. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  6. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  7. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant/Antwerpen speeldag 6

    Voetbal 10 mrt. 2020
  8. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  9. Sporthal Vrije Basisschool

    Showdown Internationaal toernooi

    Showdown 7 mrt. 2020
  10. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 7

    Voetbal 5 mrt. 2020
  11. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  12. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  13. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 22 feb. 2020
  14. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  15. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 20 feb. 2020
  16. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  17. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 15 feb. 2020
  18. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 15 feb. 2020
  19. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  20. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  21. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 9 feb. 2020
  22. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 6

    Voetbal 6 feb. 2020
  23. Sporthal De Kluize

    Badmintontornooi

    Badminton 30 jan. 2020
  24. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium 5

    Zwemmen 26 jan. 2020
  25. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 25 jan. 2020
  26. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  27. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  28. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 19 jan. 2020
  29. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  30. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 11 jan. 2020
  31. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  32. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 21 dec. 2019
  33. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 15 dec. 2019
  34. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 15 dec. 2019
  35. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  36. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  37. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 7 dec. 2019
  38. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  39. D'Store Soccerarena

    Indoor Soccer Festival

    Voetbal 5 dec. 2019
  40. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium 4

    Zwemmen 1 dec. 2019
  41. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 1 dec. 2019
  42. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 1 dec. 2019
  43. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 24 nov. 2019
  44. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 19 nov. 2019
  45. USTA Nationala Campus Lake Nona Orlando

    Masters rolstoeltennis

    Tennis 19 nov. 2019
  46. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium 3

    Zwemmen 17 nov. 2019
  47. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 17 nov. 2019
  48. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  49. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  50. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 16 nov. 2019
  51. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 5

    Voetbal 14 nov. 2019
  52. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant en Antwerpen speeldag 5

    Voetbal 12 nov. 2019
  53. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 10 nov. 2019
  54. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  55. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 7 nov. 2019
  56. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  57. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 2 nov. 2019
  58. World Open Boccia - Povoa de Varzim

    Boccia 30 okt. 2019
  59. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 27 okt. 2019
  60. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 27 okt. 2019
  61. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  62. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  63. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  64. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  65. Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 4

    Voetbal 8 okt. 2019
  66. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 5 okt. 2019
  67. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 29 sep. 2019
  68. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  69. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown voorcompetitie

    Showdown 21 sep. 2019
  70. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  71. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  72. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  73. Sport Vlaanderen centrum Netepark

    I Like To Move It

    Wandelen Volleybal Voetbal Tafeltennis Badminton 2 sep. 2019
  74. Zwem- & recreatiebad Hoge Blekker

    Zwemmen criterium 1

    Zwemmen 31 aug. 2019
  75. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  76. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  77. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  78. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  79. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  80. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  81. Parantee-Psylos zwemcriterium Leuven

    Zwemmen 23 jun. 2019
  82. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Schellebelle

    Wielrennen 22 jun. 2019
  83. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  84. Parantee-Psylos zwemcriterium Waregem

    Zwemmen 9 jun. 2019
  85. BK Tijdrijden Open Kampioenschap van Vlaanderen - Zedelgem

    Wielrennen 2 jun. 2019
  86. BK Boccia team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  87. BK team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  88. BK Wegwielrennen Open Kampioenschap van Vlaanderen - Melle

    Wielrennen 25 mei 2019
  89. Competitie Hollebeke

    Wielrennen 19 mei 2019
  90. Superleague Merksem

    Hockey 18 mei 2019
  91. Recreatieve Competitie ViGe Mol

    Showdown 18 mei 2019
  92. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Brasschaat

    Wielrennen 12 mei 2019
  93. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  94. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  95. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Dendermonde

    Wielrennen 5 mei 2019
  96. Beker van België

    Torbal 5 mei 2019
  97. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  98. BK Boccia individueel

    Boccia 27 apr. 2019
  99. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  100. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 24 apr. 2019
  101. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  102. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  103. VK individueel

    Boccia 23 mrt. 2019
  104. Competitie Sint-Kruis

    Torbal 23 mrt. 2019
  105. Play Off 1 & 3 - Brussel

    Goalbal 17 mrt. 2019
  106. Superleague Diepenbeek

    Hockey 16 mrt. 2019
  107. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 13 mrt. 2019
  108. Play Off 2 - Mol

    Goalbal 9 mrt. 2019
  109. Recreatieve Competitie - ViGe Waasland

    Showdown 9 mrt. 2019
  110. Parantee-Psylos zwemcriterium Geel (GEANNULEERD)

    Zwemmen 3 mrt. 2019
  111. VK team & pair

    Boccia 2 mrt. 2019
  112. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  113. Competitie Merksem

    Torbal 23 feb. 2019
  114. Parantee-Psylos zwemcriterium Roeselare

    17 feb. 2019
  115. Recreatieve competitie ViGe Antwerpen

    Showdown 16 feb. 2019
  116. Competitie Pelt

    Torbal 10 feb. 2019
  117. Competitie - Sint-Kruis

    Goalbal 3 feb. 2019
  118. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 27 jan. 2019
  119. Parantee-Psylos zwemcriterium Lummen

    Zwemmen 27 jan. 2019
  120. Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 26 jan. 2019
  121. Competitie Braine-le-Comte

    Torbal 20 jan. 2019
  122. Competitie Mol

    Torbal 12 jan. 2019
  123. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 9 jan. 2019
  124. Competitie Sint-Niklaas

    Goalbal 16 dec. 2018
  125. Superleague Waregem

    Hockey 8 dec. 2018
  126. Competitie Sint-Niklaas

    Torbal 8 dec. 2018
  127. Competitie Brussel

    Goalbal 2 dec. 2018
  128. Parantee-Psylos zwemcriterium Gent

    Zwemmen 2 dec. 2018
  129. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018
  130. Parantee-Psylos zwemcriterium Vilvoorde

    Zwemmen 18 nov. 2018
  131. Recreatieve competitie ViGe Mol

    Showdown 17 nov. 2018
  132. Recreatieve competitie ViGe Waasland

    Showdown 10 nov. 2018
  133. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 7 nov. 2018
  134. Superleague Gits

    Hockey 27 okt. 2018
  135. Competitie Hasselt

    Torbal 27 okt. 2018
  136. Competitie Pelt

    Goalbal 21 okt. 2018
  137. Parantee-Psylos zwemcriterium Asse

    Zwemmen 21 okt. 2018
  138. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 13 okt. 2018
  139. Competitie Mol

    6 okt. 2018